O nas

Fabryka Wyrobów z Drewna „Fagus” jest firmą rodzinną opartą na tradycji i wieloletnim doświadczeniu. Zajmujemy się produkcją mebli do sypialni oraz do pokojów dziennych wykonanych w całości z drewna litego dębowego i bukowego. Drewno wysokiej jakości pozyskujemy wyłącznie z lasów państwowych, a meble wytwarzamy z dokładnie wyselekcjonowanych elementów.

Szeroko rozwinięty park maszynowy pozwala nam uzyskać produkt na najwyższym poziomie. Od wielu lat produkujemy meble na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski, gdzie klienci bardzo cenią nasze wyroby. Jesteśmy również gotowi na nowe wyzwania, kontakty oraz współpracę!

 

Czytaj więcej

Produkty

Każdy mebel zaczyna się od pomysłu. W naszej firmie inspirujemy się praktycznymi doświadczeniami i życzeniami naszych klientów oraz sprzedawców mebli. Wysokiej jakości materiały i przemyślane funkcje są niezbędne do stworzenia nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych.

livos

Do wykańczania naszych wyrobów używamy wyłącznie olejowosków renomowanej marki LIVOS - światowego lidera w produkcji środków do pielęgnacji drewna, w którego skład wchodzą wyłącznie naturalne i odnawialne surowce.

Materiał i pielęgnacja

Naszym priorytetem jako producenta mebli z drewna litego jest chronienie przyrody dla kolejnych pokoleń. Właśnie dlatego nasz surowiec do produkcji mebli pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Lite drewno jest produktem naturalnym i każdy jego obszar ma unikalną strukturę i kolor. Delikatne pęknięcia, przebarwienia czy też naturalne wady, jak sęki, świadczą o autentyczności materiału.

Fagus logo bialelogo

Fabryka Wyrobów z Drewna
"FAGUS" spółka cywilna
Mateusz i Kacper Ziemińscy

ul. Przemysłowa 7A
89-400 Sępólno Krajeńskie

NIP: 5040072422

Biuro:

Tel./fax 523883907
Tel. 523881080
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Właściciel:

Tel. +48695980622
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fagus © 2017 All Rights Reserved | Project Remedia